Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /DISK3/WWW/stolplast.cz/www/php/lib/nette/loader.php on line 28 Stolplast.cz | stolařství | vstřikování plastů - Farník Miroslav

Stolařství
Vstřikování plastů

AKTUALITY

4.1.2016 ZMĚNA SPOLEČNOSTI NA s.r.o.12.3.2012 NABÍZÍME VÝROBU EURO OKENvšechny aktuality

Stolplast.cz | stolařství | vstřikování plastů - Farník Miroslav

Jsme partnery programu
"Zelená úsporám".

O FIRMĚ

Vstoupili jste na stránky firmy Miroslav Farník - STOLPLAST, která je rozdělená na dvě provozovny: stolařství a vstřikování plastů. Působíme na českém trhu již 20 let a už od svého počátku se stále rozvíjíme a zdokonalujeme.

V prostorách stolárny jsou vyráběny výrobky především na přání zákazníků, snažíme se všem vyhovět a nabízíme také individuální přístup s ohledem na veškeré jeho požadavky. O jaké jednotlivé typy se jedná, se můžete dozvědět v sekci "Stolařství".

V dalších prostorách firmy se nachází lisovna plastů. V tomto odvětví výroby mají naši zákazníci zájem především o základní a vymezovací podložky.

Ačkoliv jsme malá firma klademe největší důraz na přesnost a preciznost tak, aby jsme vyráběli a expedovali pouze kvalitní výrobky. Své služby poskytujeme za přiměřené ceny, o čem se může každý přesvědčit sám, protože návrhy, poradenství a cenové kalkulace provádíme nezávazně a zdarma.

Od roku 2010 jsme zařazeni do seznamu SVT Zelená úsporám, kde si nás můžete vyhledat pod názvem "Dřevěné okno dvojité deštěné".

všechna práva vyhrazena / vytvořeno firmou ProfiPage